Genel Sekreterlik

Veli KÖROĞLU
Veli KÖROĞLU Genel Sekreter
Leyla KARAÖMERLİOĞLU
Leyla KARAÖMERLİOĞLU Kültür ve Basın Halkla İlişkiler Md.
Fatma Nur SEVİNGİL
Fatma Nur SEVİNGİL Kültür-Halkla İlişkiler Sorumlusu
Hatice Zeybek SAYIN
Hatice Zeybek SAYIN Öğrenci İşleri Müdürü
Melda AKDAĞ
Melda AKDAĞ Öğrenci İşleri Memuru
Tufan TUTKUNCA
Tufan TUTKUNCA Mali İşler Müdürü
Ahu ÜŞENMEZ
Ahu ÜŞENMEZ Mali İşler Memuru
Erkan KÜTÜK
Erkan KÜTÜK Mali İşler Memuru
Altuğ ŞENOL
Altuğ ŞENOL Personel Müdürü
Murtaza TAPAN
Murtaza TAPAN Personel ve Mali İşler Görevlisi
Turgay MORGÜL
Turgay MORGÜL Genel Sekreter Sekreteri
Veli KURT
Veli KURT Fotokopi, Kitap - Kırtasiye Satış Sorumlusu
Caner DEDE
Caner DEDE Mali İşler Memuru
Burcu AYKUL
Burcu AYKUL Genel Sekreter Sekreteri
Ayşe GÜMÜŞGERDANLI
Ayşe GÜMÜŞGERDANLI Kütüphane ve Dokümantasyon Memuru
Meryem SAYMAN
Meryem SAYMAN Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü
Gülsüm ADIGÜZEL
Gülsüm ADIGÜZEL Kültür-Halkla İlişkiler Sorumlusu
Ruhi GÜNAY
Ruhi GÜNAY Trafik Sorumlusu
Mustafa Çağrı KORKMAZ
Mustafa Çağrı KORKMAZ Kütüphane ve Dokümantasyon Memuru
Cemile ODACI
Cemile ODACI Kütüphane ve Dokümantasyon Memuru

Güvenlik ve Koruma Amirliği

Gülseren KESENCİ
Gülseren KESENCİ Güvenlik ve Koruma Elemanı
Hakan KAVAKLI
Hakan KAVAKLI Güvenlik ve Koruma Amiri
Oğuzhan KORU
Oğuzhan KORU Güvenlik ve Koruma Elemanı ve A. Yardımcısı
İsmail ELÇİN
İsmail ELÇİN Güvenlik ve Koruma Elemanı ve A. Yardımcısı
Cengiz SAĞIR
Cengiz SAĞIR Güvenlik ve Koruma Elemanı
Tuba TUYĞUN
Tuba TUYĞUN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Sulhittin ÖZBİRİCİK
Sulhittin ÖZBİRİCİK Güvenlik ve Koruma Elemanı ve A. Yardımcısı
Muharrem ELÇİN
Muharrem ELÇİN Güvenlik ve Koruma Elemanı
M. Kemal YILMAZTÜRK
M. Kemal YILMAZTÜRK Güvenlik ve Koruma Elemanı
Tolgay BAĞCI
Tolgay BAĞCI Güvenlik ve Koruma Elemanı
Berhan DİREN
Berhan DİREN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Erdi YILMAZ
Erdi YILMAZ Güvenlik ve Koruma Elemanı
Aydemir GÜVEN
Aydemir GÜVEN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Ahmet ANDIÇ
Ahmet ANDIÇ Güvenlik ve Koruma Elemanı
Akın TEMİZKAN
Akın TEMİZKAN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Mehmet PEHLİVAN
Mehmet PEHLİVAN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Ömer KURMAN
Ömer KURMAN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Yahya TÜRKMENOĞLU
Yahya TÜRKMENOĞLU Muhabere ve Kamera İzleme Merkezi Sorumlusu
Miktad YÖRÜK
Miktad YÖRÜK Güvenlik ve Koruma Elemanı-Şoför
Ümmet AKARCALI
Ümmet AKARCALI Güvenlik ve Koruma Elemanı-Şoför
Şefik YALKIN
Şefik YALKIN Güvenlik ve Koruma Elemanı-Şoför
Halil GÜLDİK
Halil GÜLDİK Güvenlik ve Koruma Amiri Yardımcısı
Mustafa TATLI
Mustafa TATLI Güvenlik ve Koruma Elemanı
Hasan USTA
Hasan USTA Trafik Sorumlusu
Kemal DOĞAN
Kemal DOĞAN Güvenlik ve Koruma Elemanı
Mehmet ULUKANOĞLU
Mehmet ULUKANOĞLU Güvenlik ve Koruma Elemanı
Mehdi KİRİŞ
Mehdi KİRİŞ Güvenlik ve Koruma Elemanı
Okan EKİCİ
Okan EKİCİ Güvenlik ve Koruma Elemanı
Mehmet BİLMEZ
Mehmet BİLMEZ Güvenlik ve Koruma Elemanı

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Taylan TUTKUNCA
Taylan TUTKUNCA Bilgi İşlem Müdürü
İsmail BARIN
İsmail BARIN Bilgi İşlem Memuru
Nihat ARIKAN
Nihat ARIKAN Bilgi İşlem Memuru
İsmail Can ASLAN
İsmail Can ASLAN Bilgi İşlem Memuru

Spor Müdürlüğü

Ahmet Fedi TOK
Ahmet Fedi TOK Spor Müdürü
Cüneyt KESER
Cüneyt KESER Antrenör-Masör
Volkan ŞAHİN
Volkan ŞAHİN Antrenör-Masör

İdari Sekreterlikler

Sibel AYKUL
Sibel AYKUL Özel Kalem Müdürü - Rektör Sekreteri
Tülay ÜNAL
Tülay ÜNAL Hukuk Fakültesi Sekreteri
Hayriye BAL
Hayriye BAL İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri
Ayla ÖZBEK
Ayla ÖZBEK Fen-Edebiyat Fakültesi Sekreteri
Aycan KOL
Aycan KOL Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri
Serap ALBAYRAK
Serap ALBAYRAK Meslek Yüksek Okul Sekreteri
Gökçen AYDOĞAN
Gökçen AYDOĞAN Hazırlık Okul Sekreteri
Senay DEMİR
Senay DEMİR Sosyal Bilimler Enstitüsü Sekreteri
Reyhan METE
Reyhan METE İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Sekreteri
Hatice KASAR
Hatice KASAR Hukuk Fakültesi Sekreteri
Ayla AVCILAR
Ayla AVCILAR Fen-Edebiyat Fakültesi Sekreteri

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

İbrahim VURAL
İbrahim VURAL Destek Hizmetler Müdürü
Nusret SABUNCU
Nusret SABUNCU Ulaştırma Hizmetleri Sorumlusu
Alper Anıl GÖL
Alper Anıl GÖL Güvenlik ve Koruma Elemanı-Şoför
Mehmet AKDENİZ
Mehmet AKDENİZ Sekreter

Hizmet Bakım Onarım Şefliği

Çetin ŞAHİN
Çetin ŞAHİN Görevli Eleman
Abdurrahman TUKUÇ
Abdurrahman TUKUÇ Ekip Sorumlusu
Tülay SABUNCU
Tülay SABUNCU Görevli Eleman
Ferah SERİN
Ferah SERİN Görevli Eleman
Yasemin SOYSAL
Yasemin SOYSAL Görevli Eleman
Ferdane KARAKOÇ
Ferdane KARAKOÇ Görevli Eleman
Sevil TAPAN
Sevil TAPAN Görevli Eleman
Evren GERGER
Evren GERGER Görevli Eleman
Hüseyin ABACI
Hüseyin ABACI Görevli Eleman
Mete KARATAŞ
Mete KARATAŞ Görevli Eleman
Esat ESER
Esat ESER Görevli Eleman
Murat YALÇİN
Murat YALÇİN Görevli Eleman
Okan SEVİN
Okan SEVİN Görevli Eleman
Volkan BİÇER
Volkan BİÇER Görevli Eleman
Yakup ÖZTÜRK
Yakup ÖZTÜRK Görevli Eleman (Bahçıvan-Dış Temizlik)
Güneş KÖK
Güneş KÖK Görevli Eleman

Kantin, Kafeterya, Kırtasiye Hizmetleri

Bülent GÜNAÇTI
Bülent GÜNAÇTI Kantin Kafeterya Hizmetlisi
Tanzer SIRDAŞ
Tanzer SIRDAŞ Kantin Kafeterya Hizmetlisi

Sağlık Birimi

Saliha EREN
Saliha EREN Hemşire